Zahrajte si o únik z místnosti záhad

Každého dospělého člověka potěší příležitost, kdy si může užít volný den ve společnosti svých nejbližších a ještě k tomu s programem, který za to stojí všemi deseti. Jestli ovšem nemáte žádný nápad, který by vám zpestřil váš den volna, neváhejte si rezervovat termín v únikové místnosti Praha, která vám nabídne 2 typy her.únikový východ
Tajuplné prostředí a mnoho záhadných otázek vás zcela nepochybně potrápí i z hlediska vašeho logického myšlení. Jedná se o náročnou hru, kterou ovšem není nemožné zvládnout s úspěšným koncem – tedy vítězstvím.
Naplánujte si s vašimi milovanými takový den, na který ani jeden z vás nezapomene a vydejte se přijít odhalit to, jak se věci mají.

..1 Samara se opět dostala mezi lidi

Mezi jeden z nejznámějších hororů patří film Kruh. Jelikož je všem lidem dobře známý děj a záhada, která v něm byla ve hlavní roli, tato hra je jeho pokračováním a vy budete muset zjistit, proč se opět kazeta se Samarou šíří ve společnosti.
Jestli jste film ještě neviděli, je nutné si ho shlédnout z pohodlí domova a připravit se tak na všechno, co vás čeká.Strach mít ovšem z ničeho nemusíte, ale spolehněte se na to, že se dobře pobavíte a odnesete si ze hry nejen vítězství, ale i neopakovatelné vzpomínky.

..2 Dobrý detektiv vždy na všechno přijde

Hra s názvem Dvojitý agent potěší všechny, kteří milují detektivní záhady. Odhalte, proč je váš kolega nezvěstný a k jakým informacím se jako agent dostal. Tento typ hry vás ohromí komplikovanou zápletkou, která ve finále odhalí viníka.
Kdo za tím stojí a z jakého důvodu o tajných zprávách neměl nikdo vědět, zjistíte jedině tak, že budete vnímaví a věřit jenom sami sobě.směr východu

..3 Lidi si vybírejte z řad nejbližších

Abyste si mohli odnést ze hry i dobrou náladu a zážitek, na který se bude dlouhodobě vzpomínat, sestavte si váš tým z řad vašich blízkých. V takovém případě si buďte jistí, že se den vašeho volna vyplatí prožít i netradičně a třeba i v děsivém prostředí, které vám přinese nové životní zkušenosti.