Rozvoj motoriky a trpělivosti pomocí hraček

Pokud chcete vašemu dítko pořídit nějakou smysluplnou věc, se kterou se zabaví a která mu něco dá, pak rozhodně zainvestujte do dřevěných kostek. Říkáte si – obyčejné dřevěné kostky? Ovšem nejen tak ledajaké, tyto nesou speciální název „věž“, protože slouží právě ke skládání na sebe a tím také k rozvoji jemné motoriky, fantazie, učení se trpělivosti, soupeření a překonávání rekordů.
Hra věž Chytraliska.cz bude vaše dítě všestranně rozvíjet a bude ho bavit. Skládá se z 60 kostek z nezávadných přírodních materiálů v pestrých barvách. Barevné dřevěné kostky stejných tvarů má dítko za úkol skládat na sebe a postavit tak co nejvyšší věž, která se mu nezbortí. Díky tomu tak rozvíjí nejen svoji trpělivost, fantazii a umění překonávat překážky, ale také si buduje lepší jemnou motoriku a učí se přemýšlet.barevné kostky.jpg
Jak se říká – v jednoduchosti je krása a v oblasti různých produktů pro děti to platí také. I obyčejné hračky totiž dítko zaujmou a často si s nimi vyhrají více než s nějakými dražšími, a ne tolik záživnými.
Investice do barevných kostek se vám určitě vyplatí a dítko je ocení. Snadno se uchopují, mají pestré líbivé barvy a dá se s nimi užít tolik zábavy.
Nechte vaše dítko rozvíjet se a zabavit sepomocí této aktivity, při které se naučí větší trpělivosti, kterou pak využije do budoucna. Vsaďte na přírodní nezávadné materiály, které jsou odolné, dobře se uchopují díky jednoduchému tvaru a nízké hmotnosti.různě barevné kostky.jpg
Věž je možné stavět do různých podob, záleží tedy na fantazii dítěte, kterou touto aktivitou také rozvíjí.
Pořiďte vašemu děťátku tuto aktivní a oblíbenou podobu kostek, pomocí které se bude moci zabavit a naučit se tak spoustě nových dovedností. Barevné kostky – to je stálice, která má dlouholetou tradici, která nezevšední a jen tak malé rošťáky neomrzí. Stavět věže je přece taková zábava.