Zahradní turnaje v zahradě


Nejoblíbenějším sportem letošních prázdnin byl pro vaše vnuky badminton. Stačilo natáhnout síť mezi dva stromy, vykosit trávník a hřiště bylo na světě. Za příznivého počasí se už dopoledne sešlo ke hře na dvacet dětí ze sousedství. Turnaje byly na denním pořádku.
badmintonové potřeby
Po odjezdu vnuků plácek osiřel. Rakety a míčky vyzývaly ke hře. A tak jste začali se svými přáteli – seniory první zkušební hry. Asi po týdnu každodenních tréninků jste zjistili, že vás to nejen baví, ale že se i zlepšuje dynamika hry. A nejen to. Že vás už tolik nebolí kolena. A dokonce ani nedávno operovaná kyčel.

 

Daly základ turnajům ve sportovním centru

S podzimem přišly plískanice, síť jste uklidili do garáže a začali přemýšlet, kde byste badminton mohli hrát i v zimě. Možnost pronájmu haly ve sportovním centru jste všichni přivítali. A tak začala vaše seniorská sportovní kariéra. Spolu s přáteli jste vytvořili dva týmy na čtyřhru. Na příjemně strávené podvečery, s raketou v ruce, jste se všichni těšili. A vaše kondice se stále zlepšovala.
chlapec s raketou
Těsně po Vánocích jste zorganizovali první turnaj v badmintonu. Pro všechny věkové kategorie. Těšili jste se, až poměříte síly s hráči o generace mladšími. Turnaj byl zahájen dvouhrami. V kategorii žáků do patnácti let byl i váš vnuk. V kategorii dospělých hráčů oba vaši synové. Ve třetí kategorii žen, vaše snacha. Ve čtvrté byli vaši přátelé – senioři.

Závěrečné čtyřhry byly smíšené. Z každé kategorie byl vylosován jeden hráč. Aby byly síly na hřišti vyrovnané. Co nedoběhne senior, zachrání vnuk. Cena za vítězství byla společná. Pro všechny účastníky byla zakoupena trička a potištěna logem badmintonového klubu.

Ten graficky znázorňoval všechny čtyři generace, umístěné kolem rakety. A záda zdobil velký badmintonový míček. To aby na příští turnaj už všichni přišli v nových dresech.  


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup