Flirtujete? Dejte si pozor, abyste to nepřeháněla

Svádivé oblečení, dokonalé líčení, vypnutá prsa, upřímný pohled, a už můžeme mluvit o flirtu. Proto je potřeba znát jeho míru a vědět, kam až je možné zajít.

Někdy ženě stačí pohodit hlavou, přimhouřit oči nebo se dlouze dívat muži do očí, to vše jsou jasné signály flirtu. Mezi ně patří také přehození nohy přes nohu, dotýkání sebe samé, kousání se do rtu, pohrávání si s vlasy i úsměv. Ženy mají opravdu mnoho způsobů, jak muže nalákat, aby se o ně začal zajímat. Najít ale tu správnou míru svádění není nijak snadné.

Gesta svádění by měla být spíš jen naznačovaná, abyste se nedostala do trapné situace. Muž by si i přes vaše svádění měl myslet, že on je lovec! Pokud tomu bude naopak, budete pro něj snadná kořist a on si vás nebude vážit. Proto je vždy lepší dát mu jen letmými gesty najevo, že cesta je volná, a pak vše nechat na něm.

Ženy flirtují rády, baví je být žádoucí, a zájem mužů jim dělá dobře. Měly by ale vždy vědět, kolik si toho mohou dovolit. Přijmout kompliment nebo opětovat úsměv je docela v pořádku, ovšem pokud si žena potřebuje flirtováním dokazovat svou hodnotu, pravděpodobně jí v životě něco chybí.

Způsoby flirtování:
·         Zdvořilý flirt se zaměřuje na slušné chování a komunikaci, a nemá sexuální podtext.
·         Fyzický flirt se zaměřuje výhradně na projevy sexuální touhy vůči tomu druhému. Zde většinou funguje sexuální chemie, díky čemuž je poměrně rychle navázán fyzický kontakt.
·         Upřímný flirt se zaměřuje na vzájemnou komunikaci i citové spojení. Pokud z takového flirtu vyjde vztah, bývá většinou emocionálně velmi silný.
·         Hravý flirt je součástí nezávazné zábavy a nebývá spojován s vážnějšími úmysly. Jedinci si tak nejčastěji posilují vlastní sebevědomí.
·         Tradiční flirt je klasika, kdy muž naváže kontakt se ženou. Partnerům ale většinou trvá déle, než se sblíží.