Cviky na horní část těla za použití jednoruček

Při cvičení se z těla vyplavují endorfiny, to je fakt a další fakt je to, že vyplavování endorfinů působí pozitivně na psychické zdraví člověka. O tom, že cvičení působí pozitivně i na fyzické zdraví člověka psát nemusíme. Existuje velké množství cviků za použití jednoručky, a to na horní část těla, na spodní část těla, na trup a podobně. Důležité je však, abyste cvičili všechny části těla, a to přiměřeně a rovnoměrně, a zároveň také přizpůsobily stravu k vašemu cvičení. Vedle cvičení je jedení a pitný režim velmi důležitý, a pouze se správnou rovnováhou mezi všem budete dosahovat takové výsledky, jaké dosahovat chcete.

cvičební pomůcky

Krátký trénink zaměřený na horní část těla

Hned ze začátku je důležité podotknout, že váhy, se kterými budete cvičit necháváme na vašem uvážení, mělo by jít o váhy, které zvládnete zvedat, ale nebudete se příliš přesile, ale zároveň se očekává, že cvičení bude pro vás určitou výzvou. Při cvičení si nikdy nedávejte cíl, který není možné splnit, případně by vás mohl ohrozit. Každý cvik má 12 opakování, po 5 sérii a mezi jednotlivými sériemi si nechte na vydýchání 1 minutu. Pokud se vám bude zdát, že horní část těla je příliš vytížena a už nemůžete série, či opakování zvládat, případně budete cítit příliš pálivou bolest v ramenou, je třeba snížit váhu jednoručky. Pro zahájením používání jednoručky, zkontrolujte, zda je kotouč správně zajištěn.

Cvičební plán:

1. začneme cvikem, který nazýváme tlaky, tento cvik budeme provádět vleže za použití jednoručky a rovné lavice,
2. pokračujeme rozpažováním s jednoručkami,
3. po ukončení předchozích cviků, následuje tzv „mrtvý tah“
4. opět se vrátíme k tlakem za použití jednoručky, avšak tentokrát bude na rovné lavici sedět,
5. tento cvičební plán ukončíme upažováním za použití jednoručky.

fitnes činky

Tento cvičební plán můžete cvičit každý den, případně střídat obden, s jinými cviky zaměřenými na horní část těla. Na cvičení horní části těla existuje mnoho cviků. Pokud se chcete dozvědět více cviků na horní část těla, případně chcete vidět více cviků za použití jednoručky, jestli se chcete dozvědět více o zdravém životním stylu a vyvážené stravě, určitě navštivte internetové stránky společnosti .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup