Dřevěné lamely s 3D efektem a bonusem navíc

V současné době se dá interiér oživit přínosnými panely Woodpasta, které skutečně luxusním způsobem výrazní prostory a ještě jim dodají jistý punc jedinečnosti. Jako přínosný bonus je jejich lehkost, tudíž velmi snadná instalace, která umožní instalovat lamely na stěnu, ale rovněž na strop. Samozřejmě není nutné je mít po celé místnosti, stačí pouze zvýraznit část. Ovšem co je hotový poklad, který zde můžete nalézt a co se běžně nikde nevyrábí, že tyto dřevěné lamely mají schopnost pohlcovat zvukové vjemy a výrazně redukují ozvěnu a akustiku v místnosti.

Dub 1

Ta je totiž velkým problémem v moderních minimalistických interiérech. Nicméně tyto akustické panely jsou velmi přínosné právě v těchto sdílených kancelářích, kde je důležitá akustika, ale rovněž se uplatní i na dalších pracovištích. Salonky, gastro, hotely, haly a podobně. Postupně pronikají i do bytů, kde působí velmi elegantně a přirozeně. Výběr z pěti druhů dřevěných dekorů umožní, aby design poskytl příjemný pobyt a hlavně jedinečný outfit celého prostoru.

Ořech 1

Dostupnost akustických panelů

Vzhledem k tomu, že se jedná o českou firmu, která tyto panely vyrábí a provádí distribuci, také je dostupnost velmi dobrá. Navíc je třeba podotknout, že realizace v prostoru je velmi rychlá, jelikož se jedná o ruční výrobu, která je dodávána jako hotové zboží. Velmi snadno se to dá přirovnat klasickým obkladům nebo dlaždicím. Instalace se rozhodně nemusí provádět pouze na stěnu, ale rovněž na stropy, kde opět perfektně vynikne kreativním způsobem tento akustický panel. Rozhodně je dostupnost rychlejší než klasická zakázka z masivního dřeva, která ačkoliv bude pěkná, tak rozhodně nemá vlastnosti, které poskytují 3D akustické panely, které nepotřebují žádnou další speciální konstrukci. Výběr je z pěti různých dekorů dřeva a zákazníka zajisté potěší, že v první řadě se setká se vzorky, které rozhodnou o celkovém výběru lamel s vizuálním designem.