Staňte se dokonalou hostitelkou!

Ženy, které touží být skvělou hostitelkou, většinou usilují takřka o dokonalost. Dostanou se tak většinou do psychického i časového tlaku a radost z návštěvy se pod vlivem stresu kamsi vytratí. Zkuste to protentokrát jinak! Slibte si, že tentokrát nebudete nic přehánět, spokojíte se zkrátka s přiměřeností a nebudete opět usilovat o dokonalost!
nevěsta a občerstvení
Stačí jedno perfektní hlavní jídlo!
Máte-li v plánu dělat více chodů, je to zbytečně časově ale také finančně náročné. Zejména má-li se u vás sejít větší společnost. Řešení je prosté. Udělejte jeden perfektní hlavní chod, do kterého vložíte veškeré své umění a úsilí. Zároveň na jeho přípravu využijte jen ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Hosté budou zajisté nadšeni. Ostatní chody, které budete případně připravovat, udělejte co nejjednodušeji, aby hlavnímu chodu nekonkurovaly, spíš dojem z něj podpořily. Výsledkem budou komplimenty, které se snesou na Vaše kuchařské umění.
Zkontrolujte koupelnu a záchod!
Vyhněte se trapným chvílím tím, že ještě před příchodem hostů zkontrolujete, v jakém stavu jsou tyto dvě místnosti. Vše by mělo být perfektně čisté, na záchodě by měl být dostatek toaletního papíru. V koupelně pak připravené čisté ručníky pro hosty. Chystáte-li velkou letní oslavu na zahradě, popřemýšlejte o objednání přenosných toalet, nebudou se tak hromadit fronty před Vaším záchodem doma.
snídaně hotelu
Překvapte své hosty!
Můžete se například naučit míchat koktejly. Zkuste například smíchat brusinkový džus s litrem vodky, rozlijte nápoj do sklenic a ty ozdobte plátkem ovoce a lístkem máty. Určitě zabodejte! Nemusíte míchat nikterak složité koktejly z mnoha různých surovin, stačí smíchat jen dvě složky, například pomerančový džus se šumivým vínem. Víte-li, že budete mít víc hostů, kteří nepijí alkohol, zaměřte se na přípravu nealkoholických koktejlů! Pokud cítíte, že je společnost naladěna na společnou zábavu, můžete si zahrát nějakou nenáročnou hru, během které se všichni dobře pobaví a uvolní. Přineste fotoaparát a nezapomeňte oslavu zdokumentovat. Později můžete známé potěšit vyvolanými fotkami, které jim tento večer připomenou!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup