Nebankovní hypotéka

Sháníte peníze? Nechcete čekat dlouhé měsíce na schválení úvěru a na celé vyřízení? Už vás nebaví chodit do banky na nesčetně schůzek? V tom případě můžete vyzkoušet změnu formou nebankovní hypotéky.

počítač

  • Občas se můžeme dostat do situace, ze které nevidíme východisko. Vždy se dá něco dělat. Nepropadejte panice. I přesto, že peníze potřebujete například hodně rychle, na nás se můžete kdykoliv obrátit. Zajistíme pro vás co nejrychlejší vyřízení. Schválení a peníze do 24 hodin? Pro vás to klidně uděláme.
  • Sháníte peníze na pozemek? Potřebujete refinancovat? Jste podnikatel a dostali jste se do finanční tísně? Peníze navíc se vždy hodí ať už je vaše situace jakákoliv. Máme pro vás připravené velice výhodné podnikatelské úvěry a zprostředkujeme za velmi výhodných podmínek také spotřebitelský typ úvěru.

Žádné poplatky předem

Na nic takového si nepotrpíme. Nejde o žádné lichvářství, takže předem nic neplatíte. Veškeré ostatní poplatky budete mít uvedené ve smlouvě. I předběžný návrh počítá s úroky a dalšími výdaji. Vše uvidíte černé na bílém. Smlouvu si můžete v klidu pročíst. Dáme vám tolik času, kolik budete potřebovat. Doba splácení závisí taktéž na vašem uvážení. Můžete splácet od jednoho roku až po 30 let. Získat můžete maximální výši za vaši nemovitost a to je 70 % z odhadu. Procenta se mohou lišit, záleží na typu nemovitosti, lokalitě a podobně.

blok

  • Hypotéky jde vyřešit pomocí spolužadatele. Díky tomu můžete získat opravdu extrémně výhodnou úrokovou sazbu, a to již od 3 % p.a. Týká se to klientů bez záznamu nebo pouze s nějakou drobností.
  • Ostatní úvěry pro běžné spotřebitele se pohybují od 6 % p.a. S penězi si můžete nakládat podle libosti. Nakoupit majetek, vybavení domácnosti, začít stavět vlastní dům, koupit pozemek, rekonstruovat byt, cokoliv, co potřebujete. Je možné také splacení exekucí nebo refinancování špatných půjček.
  • Ručení nemovitostí probíhá tím způsobem, že ji dáte do zástavy. Může jít o pozemek, byt či dům, chatu, garáž, nebo jakýkoliv jiný objekt.