Umíme splnit vaše představy

Většinu z vás, kteří máte za sebou stavební úpravy bytu, nebo domu čeká příjemnější část předcházející k samotnému nastěhování, a tou je zařízení daného prostoru vhodným vybavením. Mnoho rodin má prioritní požadavek na efektivně využitý úložný prostor, kterého i velkých domech není nazbyt, obzvláště s přibývajícími členy. Také z toho důvodu se často stále více zákazníků přiklání k možnosti vestavěných skříní, jež jsou ideálním řešením pro úsporu prostoru, zejména v případě modelů s posuvnými dveřmi.

Minimalisticky pojatá chodba s bílými vestavěnými skříněmi

V naší nabídce jsme pro vás připravili deset ideálních typů modulů, které jsou nejvíce žádány a které lze samozřejmě variabilně přizpůsobit. Rámy těchto skříní můžete volit ze dvou variant: OCEL-stabilní, pevné, odolné proti korozi, s dlouhou životností. HLINÍK-zajišťují tichý posun křídla dveří, lze ho dle potřeby tvarově přizpůsobit.

Z materiálů se nabízí cenově příznivé LAMINO, jež je v našem obchodě zastoupeno ve třech stovkách zajímavých dekorů.

Vyberte si variantu, která se bude nejlépe vyjímat do vaší ložnice, šatny, haly, nebo studentského pokoje. Zbavte se starých rozvrzaných a nevzhledných prádelníků a skříní po babičce a dopřejte si konečně ideální a důstojný úložný prostor, za který se nebude muset stydět před návštěvami.
Interiér šatny vybavený bílými regály a zásuvkami

Vaše nová skříň se může stát hotovým designovým kouskem za pomocí kombinace materiálů a barev z https://sten-skrine.cz/fotogalerie/loom výběru, který jistě uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Dejte svému interiéru krásný a praktický kus nábytku, kterého si všimne každý příchozí na první pohled. Nečekejte na chvíli, kdy se starý kus nábytku rozsype a začněte konat!

Na našich stránkách najdete spoustu cenných rad, jak postupovat při výběru rozměrů a materiálů, včetně možnosti osobní návštěvy naší vzorkové prodejny, kde se vám budeme plně věnovat.