Redukční diety

Má smysl dieta podle krevních skupin? Co si o tom myslíte? Já abych pravdu řekla, tak si myslím, že to je úplná blbost. Jak někdo může zhubnout, když bude mít dietu podle své krevní http://extrastory.cz/bombajska-krev-je-jednou-z-nejvzacnejsich-krevnich-skupin-na-svete.html skupiny? Má smysl dieta podle krevních skupin? To vůbec nevím, opravdu jsem to zjišťovala na internetu, kde ale byly různé informace a taky odpovědi.

Pozor na cukr.

A bylo pro mě opravdu obtížné se v tom vyznat, když všechny odpovědi se různily a vůbec tam nikdo si nebyl na sto procent jistý, jestli dieta podle krevní skupiny pomáhá. Já si myslím, že to je asi jenom nějaký výmysl A nebo nějaký vtip. Protože jak může nějaká dieta mít nějaký vliv na to, jakou máme krevní skupinu? Anebo naopak. Myslím si, že člověk může shodit přebytečné kilogramy pouze tím, že si bude hlídat příjem a výdej energie. A k tomu se samozřejmě pořádně a pravidelně hýbat. Protože si myslím, že ani bez pohybu člověk prostě nezhubne. Možná zhubne, ale bude mít úplně povislé svaly. Takže pokud chodíte třeba dvacet kilo a nebudete se u toho líbat, tak samozřejmě nebudete mít zpevněné svaly.

Diety jsou různé.

A proto jsem si řekla, že kdybych chtěla zhubnout nějaké větší množství kilogramů, tak bych to radši poradila s nějakým dietologem anebo odborníkem na výživu. Vždycky je lepší na velké věci si někoho pořídit, nějakého specialistu nebo odborníka. Protože alespoň budete vědět, co děláte špatně anebo na čem máte přidat a lépe zapracovat. Myslím si, že pokud někdo chce vážně se sebou něco dělat, tak by si měl předem uvědomit, co to všechno obnáší a jestli na to vůbec psychicky a finančně má. Protože i některé diety jsou opravdu velmi drahé. Já jsme toho byla jednou svědkem, že někoho dieta stála měsíčně i deset tisíc korun. A ani nevím, jestli o člověku pomohlo, to už jsem se nedozvěděla. Je to škoda, zrovna tohle by mě velmi zajímalo. Takže má smysl dieta podle krevních skupin?