Mezi herními velikány….

World Of Warcraft
Tato nejhranější MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) hra se chlubí zápisem v Guinessově knize rekordů jako nejhranější online hra. Celkový počet hráčů přesáhl 12 milionů. Hra byla vyvinuta společností Blizzard Entertainment v roce 2004, v návaznosti na strategie Warcraft. A je to skutečná auf trefa.
dítě si hraje pc hru
Poutavý herní příběh, otevřený svět s tisícem a tisícem možností, propracovaná grafika a nařachaní hrdinové od mohutných orků, až po drobné Gnomy, připoutají hráče pevnými okovy k obrazovce a zcela ho pohltí. U nás lze hrát na placených i neplacených serverech. O tom, že jde o skutečně oblíbenou hru svědčí i fakt, že bylo vydáno celkem 6 datadisků. Avšak vše má své stinné stránky. Propadnout tomuto hernímu démonovi je až překvapivě snadné.

Série Warhammer 40k
Tato velice brutální hra si získala své místo v srdcích hráčů po celém světě. Tento předchůdce World of Warcraft, od vývojářů firmy THQ, se odehrává ve zcela vzdálené budoucnosti. Je to budoucnost plná násilí, krveprolití, korupce a nejistoty. Píše se čtyřicáté tisíciletí a impérium lidstva vládne galaxii. Na denním pořádku jsou krvavé války mezi hvězdami o celé planetární systémy. Války, ve kterých denně umírají po celé galaxii miliony vojáků na všech znepřátelených stranách.

Neexistují spojenectví a impérium lidstva stojí samo proti všem. A to vše hra nabízí. Bohatou herní historii a neutuchající brutalitu. Dovedete své armády k vítězství, nebo budete zapomenut poražen na jedním z bojišť? To už záleží na vás.

Série Diablo
Když v roce 1996 vyšlo první Diablo, nikdo netušil, jaké šílenství ve světě vyvolala Blizzard Entertainment. Hra okouzlila miliony hráčů svou propracovaností, ponurou atmosférou a pořádnou náloží lootu. Všichni expovali, sbírali vybavení a duševně i herně se připravovali na boj s hlavním záporákem Diablem. Když vyšlo Diablo 2 v roce 2001, s ještě propracovanějším příběhem, šílenství se opakovalo.
fortnite počítačová hra
Staré známe lootování, nové předměty a úkoly s rozsahem hry na mnoho hodin udělalo vrásky nejednomu rodiči, jehož ratolest prosedla volné dny u počítače. Po nevalném úspěchu Diabla 3, se stále Diablo považuje právem za herní legendu.