Konečně osvědčený způsob jak zhubnout

V důsledku špatných stravovacích návyků a nedostatku pohybu trpí nadváhou velká spousta lidí na celém světě. Někteří lidé už dospěli až k obezitě, která je nebezpečná pro zdraví. Samozřejmě, že většině lidí, kteří mají nějaká ta kila navíc, vadí, jak vypadají, ale tukové polštářky na Vašem těle nejsou jen nevzhledné, ale také Vás omezují v pohybu a mohou způsobit i větší zdravotní potíže. Proto je dobré se jich nadobro zbavit. Nebojte, my Vám s tím pomůžeme.
Přicházíme k Vám se světově osvědčenou bílkovinovou dietou, která je založena na větším příjmu proteinů, které pozitivně působí na růst svalové hmoty a právě proto při této dietě neztrácíte svalovou hmotu, ale tělo se zbavuje tukových zásob. Díky tomu, že vynecháte sacharidy a snížíte příjem tuků ve stravě, se uložené tukové zásoby začnou měnit v energii, která je potřebná pro fungování Vašeho těla a tím se uložených tukových polštářků jednou pro vždy zbavíte a to bez následného jojo efektu.

Proteinová neboli bílkovinová dieta je velmi bezpečná a tělu prospěšná. U nás Vám pomůžeme sestavit jídelníček přímo na míru. Stačí do kalkulátoru zadat Váš věk, hmotnost a výšku a my Vám spočítáme jak dlouho a jaké porce dodržovat. Máme pro Vás připraveny velmi výhodné balíčky po týdenních nebo dvoutýdenních kůrách ve třech různých fázích a to za velmi výhodných cenových podmínek.

Přesně tak, jde o spolehlivou bílkovinovou dietu, která je rozložená do tří fází. V první fázi konzumujete pouze jídlo podle jídelníčku čtyřikrát nebo pětkrát denně, jak máte předepsáno, ve druhé fázi už přidáte jedno běžné jídlo a ve třetí fázi se pomalu začnete připravovat k návratu k běžnému, ale stále zdravějšímu stravování a přidáváte postupně další jídlo. Právě díky tomuto třífázovému způsobu, jde o velmi revoluční hubnutí, kdy nedojde k jo-jo efektu. Vyzkoušejte nás sami.