Cestujeme do Chorvatska

Je Chorvatsko i vaší oblíbenou destinací, kam se každý rok rádi vracíte? Pak se přidejte k nám a užijte si dovolenou bez zbytečného stresu a napětí. Dovezeme vás až do Dalmácie. Po cestě je mnoho zastávek, takže si můžete vybrat, které letovisko navštívíte. Dopředu si můžete zařídit, kde budete bydlet a následně tam stačí vystoupit. Je to tak jednoduché! Nemáte žádné starosti s cestou.

bazén

V dnešní době je velice náročné cestovat automobilem. Cesty jsou přeplněné, a pokud chcete jet na víkend, tak budete stoprocentně čekat v některé z mnohých kolon, protože právě na víkend najíždí mnoho turistů ze všech zemí Evropy.
Chorvatsko je oblíbenou destinací nejenom pro nás, ale také pro Němce, Slováky, Poláky a mnohé další zahraniční státy, proto je cestování automobilem čím dál tím náročnější. S našimi službami si cestu užijete. Nemusíte se strachovat, že někde špatně odbočíte, nebo že se ztratíte, nemusíte řídit. Řízení automobilu je velmi náročné a nepraktické. Pokud využijete našeho luxusního autobusu, máte všechno zařízené. Jídlo, pití, můžete si povídat, dívat se na film, poslouchat hudbu či surfovat na internetu. Někteří čtou knížku, jiní pospávají a cesta jim utíká velmi rychle. Ani se nenadějete a budeme tam!

Už více jak 19 let s vámi jezdíme do Chorvatska a zpět

Co zajistí, abyste se v našem autobusu cítili pohodlně?

  1. Klimatizované prostory
  2. WC
  3. Bezpečnostní pásy
  4. Pohodlné sedadla – polohovatelná do 4 směrů
  5. LCD – promítání filmů
  6. WiFi
  7. Dobíjecí zásuvky na USB
  8. Teplé a studené občerstvení

karavan

Jak se dostat snadno a jednoduše do Chorvatska aniž byste se museli starat o řízení? Pomocí našich služeb .
Naše autobusy jsou moderní a plně přizpůsobené potřebám klientů. Cesta vám uteče tak rychle, že se ani nenadějete a už budete trávit volný čas u moře. Už více jak 19 let vás vozíme do Chorvatska a zase zpátky. Cestu si však samozřejmě můžete vybrat pouze jednosměrnou.