Ubytování ve Slovinsku

Jste milovníci turistiky a objevování je naší vášní? Vyzkoušejte Slovinsko s ubytováním v kempu Cvet-gora . Rodnou zemi již máte prochozenou křížem krážem a nových míst, co jste ještě neviděli, moc není. Jiné země se v mnohém liší. Například v kulturních zvycích, architektonické struktuře památek, tradičních pokrmech a místních produktech, které mohou být vyrobeny pouze na onom místě. Každá země je něčím zajímavá. Holandsko dnes už nazývané Nizozemsko je zajímavé výrobou sýrů, květinovými parky s překrásnými tulipány a stavbou větrných mlýnů. Slovinsko se pyšní krásnou přírodou, čistým horským vzduchem a jedinečnými památky. Lidé si nenechají ujít jejich krásná křišťálová jezera.

krásná příroda

My vám nabízíme krásné ubytování v horském kempu Cvet-gora. Kemp vedou milí lidé, kteří se o něj dobře starají. Vše je čisté a nic nechybí. Majitelé jsou milovníci bylinek, které si sami sbírají a vyrábí z nich skvělé produkty. Například bylinné mýdla s krásnou vůní, marmelády, sušené sypané čaje a lahodné likéry. Vše u nich můžete vyzkoušet nebo zakoupit na památku. Ubytování nabízí v Glamping chatkách, které jsou provoněné bylinkami, po kterých jsou nazvané.

turistika ve dvou

Můžete se tedy ubytovat v chatkách s osobitými názvy jako Měsíček, Kontryhel, Jeřáb, Tymián alpský a další. Chatky mají vzhled střechy nebo velké písmeno A a postačí pro váš odpočinek ve dvou. Celkem je k dispozici pět glamping chatek pro dvě osoby a jedna rodinná chata pro pět osob. Chatky se dají online rezervovat a budete mít jistotu, že u vámi zvoleného termínu budete kvalitně ubytování. Sociální zařízení je společné pro všechny ubytované v kempu. V koupelně najdete fén, který ocení hlavně ženy. Každá chatka má své vlastní venkovní posezení. Kde můžete společně posnídat u východu slunce s krásným výhledem na vrcholky hot. Neváhejte a užijte si turistiky v krásné zemi s pohodlným ubytováním.