Sex a práce na sobě


V současné době se mnoho lidí zabývá fenoménem práce na sobě. Mají tím na mysli zejména poznatky z oblasti zdravé výživy, vhodného sportu a tělesného cvičení, zdravého spánku a dalších faktorů, které spoluvytváří sebevědomý životní styl. Čím více se věnujete sami sobě, zajímáte se o informace z těchto oblastí a aplikujete je do praxe, tím více se také přibližujete i svému partnerovi, a tím více jste pro něj přitažliví.

dívka s listem

Zápach – lidé, kteří se vyhýbají konzumaci masa a uzenin, mléčných výrobků, bílého cukru a bílé mouky (běžného bílého pečiva), a dávají přednost luštěninám, celozrnným obilovinám, ořechům a převaze ovoce a zeleniny, a stravují se převážně vegansky či jako vegetariáni, mají více pročištěný organismus od odpadních látek a to se také projeví jejich specifickou vůní tělesného potu. Ten bývá jemnější, není tolik agresivní a milování je pak příjemnější. A jemný tělesný odér potu je někdy dokonce vítaným afrodiziakem, a to dokonce i na chodidlech, která u „masožravců“ obvykle nepříjemně páchnou.

dívka v posteli

Vícečetné orgasmy – dosáhnout více orgasmů za sebou je pro některé ženy poměrně snadné, ale muži to tak jednoduché nemají. Přesto za vhodných podmínek mohou docílit podobného výsledku, ale to podmiňuje mít vlastní zdraví víceméně pod plnou kontrolou. Tito lidé pak nevyhledávají Viagru na dobírku Erectmax, protože si uvědomují, že za ně nevyřeší jejich vlastní problém, zaměřují se spíše na příčiny, a těmi jsou přemíra stresu, alkohol a špatně poskládaný jídelníček.

Milování v nevhodnou dobu – víte, kolik lidí považuje večer a noc za podnětnou dobu k milování? Velmi často se tento status objevuje i ve filmech a partneři jsou tam v milostném objetí za šera nebo svitu umělého osvětlení. Přitom je tento časový úsek pro sex naprosto nevhodný, a to z toho důvodu, že jsou v útlumu potřebné hormony, zejména testosteron a estrogen.