Propracovaný design se skvělou funkčností

Online prodeje ukously z trhu velké procento nákupů a jen málokterá kamenná prodejna si může dovolit tento trend ignorovat a zaostávat za konkurencí. Přechod do online prostředí přitom nemusí být náročný a v mnoha případech je možné využívat při prodeji již zavedené procesy. Jediné, co musíte udělat, je najmout si firmu, která pro Vás připraví kompletní internetový obchod a propojí ho s Vašimi lokálními systémy. Tvorba webu Zlín takové služby nabízí a nabídne Vám skvělý design, rychlou odezvu ale i responzivní provedení. Zákazníci tak u Vás budou moci nakoupit přes počítač, notebook, tablet nebo i chytrý telefon. E-shop se jednoduše přizpůsobí jejich rozlišení a nabídne jim příjemné prostředí pro utrácení jejich peněz. Několika kliknutími pak budou moci nakupovat Vaše produkty a služby a Vám se zvýší odbyt i o několik desítek procent.
Sociální sítě

Obrovský trh s obrovským potenciálem

Internetové prostředí roste každým rokem o desítky procent a v mnoha odvětvích již tvoří většinu ročních prodejů. Je tak skvělým místem, kde investovat a získat nové zákazníky pro rozvoj celého podnikání. Internet má celosvětové stovky milionů uživatelů, kteří na něm tráví i několik hodin denně a to učením, prací nebo zábavou. Vy tyto uživatele můžete oslovit dobře cílenou reklamou a nabídnout jim přesně to, co hledají. Díky personalizovaným reklamám jsou šance na prodej veliké a konverze nákladů v reálné zisky takřka jistotou. Spojením dobře propracovaného internetového obchodu, kreativní reklamní kampaně a SEO optimalizace můžete dosáhnout výsledků, které jsou u kamenných prodejen jen ojedinělé. Ve výsledku můžete oba typy prodeje spojit a vytvořit skvěle vybalancovaný systém, který se postará o dlouhodobý růst Vaší společnosti i v budoucnosti.
Webové servery

Náklady spojené s tvorbou webu a propojením již existujících systémů se Vám během několika měsíců vrátí a Vy je můžete opět investovat do Vašeho podnikání.