Nahřívacím polštářem ke zdraví a pohodě

Není polštář jako polštář
Ten běžný, ať již plněný peřím či nejrůznějšími umělými vlákny, má ve svém bytě či domě zřejmě každý. Protože spánek bez přinejmenším lehkého podložení hlavy je procesem, který upřednostňuje pouze malá hrstka lidí.
K Vašemu pohodlí však může v ložnici, stejně jako i v jiných místnostech Vašeho domova, přispět i zcela jiný typ polštářového výrobku. Takový, na nějž nebudete každou noc pravidelně uléhat, ale který Vám – v případě, že jej budete mít po ruce – dokáže v pravou chvíli zpříjemnit okamžiky, které by jinak byly podstatně méně snesitelnými.
 zdravá pohanka
Pohanka – přírodní bohatství
Možná už jste zkoušeli zdravý pohankový karbanátek, nebo například kaši k večeři. V oblasti stravování e pohanka nově nalezeným hitem, a to zejména vzhledem ke své zásadní vlastnosti, kterou je bezlepkovost. Kromě jejího pojídání ji však můžete uplatnit také v podobě náplně do polštářků nejrůznějších velikosti a textilních vzorů, k jejichž hlavní přednosti patří zejména fakt, že výborně drží teplo.
 
Nahřívejte, co Vás bolí
Pokud pohankou plněný polštářek vložíte do mikrovlnné trouby a po několik málo minut jej na střední hodnotě výkonu zahříváte, je možné jej po vytažení z přístroje okamžitě přikládat na bolavá místa na těle, pro jejichž relaxaci či hojení je vhodné užít hojivou sílu tepla.
polštář s pohankou
Ženy podobnou možnost jistě ocení v případě výskytu menstruačních křečí. U mužů je možné polštář aplikovat kupříkladu na namožené svalstvo, které se působícím teplem uvolní a přestane Vás obtěžovat bolest spojená se svalovým přetížením a křečemi.

Jako další způsob využití pak lze doporučit užití pohankového polštáře namísto termoforu. Pokud v zimním obdobím trpíte i po užití několika peřin, jež Vás nedokážou dostatečně zahřát, sáhněte po pomoci v podobě nahřátého polštářku plněného přírodním zdrojem – pohankou. Uvidíte, že Vás pocit chladu brzy opustí a Vy budete moci v klidu usnout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup